Baskı

Ibrala Medya

Sektörde sürekli ihtiyaç duyulan ve oldukça çeşitli kategorileri olan baskı, tanıtımın dışında bilgi verme amacıyla da sık sık başvurulan bir üründür. Tanıtım broşürlerinden afişe, pankarttan uyarı levhalarına, araç giydirmeden cam folyo uygulamasına kadar çeşitli bir uygulama alanına sahiptir. Bu uygulamalarda en önemli nokta baskı kalitesi ve baskı yapılan ürünün kalitesidir. Daha geniş çerçevede incelersek baskı yapılacak tasarım, özellikle tanıtım amaçlı baskılarda önem arz etmektedir. Böyle durumlarda ihtiyaç duyulan metin de ortaya konulur ve bir reklam bütünlüğü oluşturulur.

Kullanım alanları germe tabela ve totemlere kadar uzayan dijital baskı, ayrıca bu ürünlerin fiyatlarını oldukça düşürmektedir. Ürünün baskı kalitesine göre uzun kullanım ömrü, özellikle brandalarda tercih sebebi olmasını sağlar. Kullanılan baskı makinesinin kalitesi, bahsedilen baskı kalitesini belirler. Solma ve yıpranmalara karşı daha dayanıklı baskıların üretilmesini sağlamak kaliteli baskı makinelerin işidir.

Araç giydirme uygulamalarının kalitesi iyi bir tasarım ve folyo uygulama becerisi ile ilişkilidir. Marka kimliğine uygun tasarımlar hazırlanır ve folyoların şişme yapmayacak şekilde uygulanması gerekir. Uzun süreli kullanım için özellikle kaliteli folyo kullanımı önemlidir. Dijital baskı teknolojisi ile bu folyolara uygulanan tasarımların baskı kalitesi sonraki solma gibi handikapları engellemek adına önemlidir.  Dijital baskı bazı özel folyolar dışında hemen hemen hepsine uygulanabilir.

  • Katalog Tasarımı
  • Medya İlanları Tasarımı
  • Broşür Tasarımı
  • İnsert Tasarımı
  • Matbaa Hizmetleri

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşterilerimiz

Ibrala Medya, tüm bilişim hizmetlerinizde güçlü ve dinamik ekibiyle yanınızda olmaktan gurur duyuyor